Кошик
8 відгуків
+380 (73) 572-73-23
+380 (73) 572-73-23

Компанія Арпал прийняла участь у міжнародній конференції UID-2015 для обговорення інвестиції в альтернативну енергетику та енергоефективність.

На міжнародній конференції UID-2015 обговорять інвестиції в альтернативну енергетику та енергоефективність.

22 травня Компанія АРПАЛ прийняла участь у міжнародній конференції "Інвестиції в альтернативну енергетику та енергоефективність" в рамках проекту Український Інвестиційний Діалог за підтримки Київської обласної державної адміністрації. Компанія Business Gathering" була організатором конференції .
Метою обговорення конференції бала можливість залучення фінансування на проекти з альтернативної енергетики та енергоефективності. в Україні, а також презентовано ряд тематичних інвест-проектів з різних регіонів України. До участі запрошені представники бізнесу у сфері альтернативної енергетики, народні депутати України, лідери профільних бізнес-асоціацій, представники Міненерговугілля, інвестиційних банків та фондів.
Почесні гості конференції: Роман Ващук, Посол Канади в Україні, Ярослава Хортяні, Президент Європейського Конгресу Українців (Угорщина), Іванна Піняк, Президент Франко-Українського Бізнес-Клубу (Франція), Владислав Бондаревський, регіональний директор компанії "Fans" (Чехія), Торстен Веллер, Керівник напрямку Енергія та Навколишнє середовище групи підтримки України в Європейській Комісії (Франція), Михайло Петруняк, Президент Іспано-Української Торгово-промислової палати (Іспанія), Юріус Родевічус, Президент Асоціації Східного партнерства та інвестицій, (Литва), Тарас Якубовський, Президент Українського бізнес-клубу у Чехії (Чехія), Олександр Соснівського, генеральний директор "World Economy", Морган Вільямс, Директор Вашингтонського офісу SigmaBleyzer Private Equity Investment Group, U. S.-Ukraine Business Council.
“На захід зареєструвалися 240 учасників, зокрема представники бізнесу та інвестори з 12 країн світу: Франція, Великобританія, Іспанія, Чехія, США, Канада, Німеччина, Нігерія, Болгарія, Сербія, Литва та Росія. В рамках конференції відбудуться презентації 9 інвест-проектів з Київської, Одеської, Херсонської та інших областей", ― прокоментувала голова оргкомітету UID-2015, генеральний директор "Business Gathering" Анастасія Баклан.
На конференції розглядалися питання щодо спалювання природних ресурсів.В даний момент Україна використовує вугілля,рідке паливо та газ.Так як при спалюванні вугілля призводить до значних викидів шкідливих речовин в атмосферу, а газ і рідке паливо досить дорогі і його ціна постійно зростає,було прийнято використовувати альтернативну енергетику.В якості палива можна використовувати деревні відходи.Всі ми знаємо що багато лісгоспів та фермерських господарств викидає або спалює гілки після вирубки лісів та посадок,але їх можна використовувати для опалювання підприємств та заводів.Виникає лише проблема в тому щоб гілками опалювати у котлах потрібно їх подрібнити , а це є дуже складний і трудомісткий процес.
      Наша компанія зайнялась цим питання і досягла бажаного результату.За допомогою наших подрібнювачів багато деревообробних ,сільськогосподарських  та фермерських підприємств використовують біопаливо для виготовлення та реалізації своєї продукції.Прикладом є пекарня "Хлебофф" в м.Липовець,Вінницької обл.Вона випікає свої хлібобулочні вироби у печах які працюють на органічному паливі.Лісгоспи України працюють теж на нашому обладнанні та залишають позитивні відгуки на своїх сайтах.
На конференції ми дізнались багато корисної інформації та рухаємось у правильному напрямку.Залишається тільки сподіватися що замість закупівлі дорогого російського газу Україна візьме приклад з інших країн світу які використовують альтернативну енергетику з якої генерується 60% теплової енергії.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner