Кошик
8 відгуків
+380 (73) 572-73-23
+380 (73) 572-73-23

Подрібнювачі гілок

Подрібнювачі гілок призначені для подрібнення методом рубки - гілок, обаплов, рейок, ламелей, дощок та інших відходів деревообробки. Дробарки для гілок перетворюють сировину на шматки середньої довжиною 10 див. Така продукція є ідеальним паливом для твердопаливних і піролізних котлів, камінів, печей та інших опалювальних приладів. Також дрова вироблені з допомогою веткоруба можуть бути використані як сировина для виробництва деревного вугілля. За рахунок крупності фракції дані дрова отлічно зберігаються, не пріє і не вимагають особливого догляду або сушіння.

Робочим органом подрібнювача гілок є ріжучий модуль. Ріжучий модуль веткоруба складається з двох плит, між якими закріплені вали. Вали подрібнювача гілок з'єднані між собою шестернями, які передають зусилля від двигуна через приводний вал до робочих валів дробителя гілок. На кожному з робочих валів розташовано по три ножа. Під час роботи двигуна робочі вали обертаються в протилежних напрямках, тим самим затягуючи і одночасно перерубывая подається сировина.

Рубальні машини можуть використовуватися: комунальними службами, фермерськими господарствами, лісовими господарствами, арбористами, деревообробними підприємствами, сільськими та міськими радами і т. д.

Дробарки для гілок виробництва компанії Арпал здатні видавати продуктивність до 12 куб. м готової продукції за одну годину роботи. Продуктивність веткоизмельчителя безпосередньо залежить від якості підготовки сировини та кількості працюючого персоналу.

Рубальні машини виконуються з трьома типами приводу. Ми виробляємо дроворубы таких типів приводу: бензинові, електричні і з приводом від ВВП трактора. На подрібнювачі гілок з бензиновим приводом ми встановлює бензинові двигуни марки WEIMA потужністю 7, 16 і 18 кінських сил. Дані двигуни відрізняються високою якістю і гарним сервісом на території України. На всі бензинові двигуни наших рубилок ми встановлюємо спеціальні захисні муфти які захищають двигун і дробарку дров від критичних навантажень. На веткорубах з електричним приводом ми використовуємо електродвигуни потужністю 4, 11 і 18 кВт, всі электроизмельчители мають тепловий захист від перевантаження двигуна. Для подрібнювачів які приводяться в дію від ВВП трактора необхідна потужність двигуна трактора починається від 18 л. с.

Верстати для подрібнення гілок мають два методу вивантаження готової продукції. Первый метод предполагает попадание продукта в выходной бункер, который позволяет фасовать дрова в сетки. Для наших веткорубов подходят сетки размером 50х80 см. Второй метод выгрузки предполагает попадание порубленных измельчителем ветвей кусков на транспортер измельчителя, который позволяет подавать готовые дрова прямо на кузов грузового автомобиля или в специальную емкость (типа биг-бэг).

Веткодробилки могут быть как мобильными так и стационарными. Например использование машин для рубки леса на базе автомобильного прицепа позволяет перевозить агрегат непосредственно к месту вырубки, что значительно экономит затраты на перевозку объемного сырья.

Мы продумали систему безопасности при работе с измельчителями ветвей, поэтому все входящие бункера рубилок сделаны таким образом что бы оператор физически не смог достать до режущих элементов дробилок для веток. Кроме того некоторые модели оборудованы специальной ручкой при нажатии на которую веткоруб отключается. Внутри входящих бункеров измельчителей сучьев размещены шторки из прозрачного ПВХ, они предназначены для защиты оператора от щепок в процессе работы с машиной для дробления веток.

Качество веткодробилок это наш главный приоритет в процессе производства. Поэтому мы производим полный контроль на каждом этапе выпуска наших измельчителей веток. Металлообработка производится на современных станках оборудованных системами ЧПУ, все посадочные поверхности измельчителей веток проходят процесс шлифовки, измельчители покрываются порошковой краской.

Веткоизмельчители призваны упростить и сделать более доступным способ переработки веток и других древесных отходов с целью сокращения использования газа и других природных ресурсов которые дорожаю с каждым днем.

Преобретая измельчитель веток у нас Вы получаете надежного помощника на пути к Вашей энергонезависимости!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner