Кошик
8 відгуків
+380 (73) 572-73-23
+380 (73) 572-73-23

Щепорізи

Щепоріз – це пристрій, який призначений для подрібнення в паливну або технологічну тріску різних відходів деревообробки (тирса, обрізки, горбилі і т. д.) і відходів дерев (гілки, верхівки, пні, крони). Технологічна тріска використовується в якості сировини для виробництва різних видів продукції. Паливна застосовується у вигляді палива шляхом процесу спалювання. При подальшій переробці з тріски, можливо, виготовляти паливні гранули та пелети. Тріска може бути використана для коптіння в різних коптильнях. Отже, щепорез знаходить своє застосування найчастіше в сфері деревообробної промисловості, комунальних підприємствах для утилізації дерев, лісопильних роботах. Простіше кажучи, дробілка, стане помічником у будь-якому господарстві, де потрібно подрібнити тріску.

Як і будь-який механізм, подрібнювач деревини виконує певні функції. Дробарка для тріски призначена для виконання наступних функцій:

  • Розрізання вихідних матеріалів на дрібні частини.
  • Переробка відходів дерев в тріску практично однакових розмірів.
  • Полегшення процесу утилізації після здійснення зрубу дерев.

Щепорезы мають безліч переваг перед іншими пристроями, які призначені для переробки деревних відходів. До головних достоїнств шредера для дерева відносяться:

  • Високий рівень продуктивності.
  • Просте технічне обслуговування.
  • Прийнятні габарити.
  • Придатність до ремонту і надійність.

При покупці щепорезов основними параметрами, які стануть визначальними при виборі певного пристрою, стануть: розміри тріски, зручність обслуговування, безпеку роботи, рівень продуктивності. Якщо дробарка деревини необхідна в якості палива для дому, то продуктивність не має значення, тому що механізм працює періодично, а не постійно. На вартість щепорезкі впливає тип двигуна, потужності, а також інші важливі показники агрегату.

Дробарка деревини може бути з різним типом приводу. Щепорезы можуть бути обладнані бензиновим і електричним приводами, а також підключатися від ВОМ трактора.

Тракторні

Тракторна дробарка для дерева – це обладнання, яке працює при підключенні до тракторів різних моделей. Такі щепорезкі застосовуються для переробки різного сміття і переробки деревини. Переважно, тракторний подрібнювач деревини використовується у лісових галузях і сільськогосподарської промисловості.

Для того щоб правильно підібрати дробарку для тріски слід відштовхуватися від основних параметрів трактора. К ним относятся - мощность двигателя и частота вращения вала, количество щепы. Важным также является вес рабочих частей измельчителя щепорубильной машины.

Щепорез может быть навесного и не навесного типов. В навесных в качестве измельчителя используются барабаны или молотки. Если говорить проще, то щепорезку можно использовать, как на земле, так и на навесе трактора.

Бензиновые

В тех местах, где нет электросети, идеальным вариантом для переработки древесины станет бензиновая щеподробилка. Такой агрегат очень часто находит своё применение в полевых условиях, виноградниках и садах больших размеров.

Бензиновые измельчители древесины являются универсальными в применении. Они могут быть использованы, как для переработки засушливого материала, так и для работы со свежими древесными отходами.

Электрические

Электрические щепорезы, преимущественно, используются в коммунальных сферах. Главными достоинствами таких измельчителей являются экологическая безопасность и низкий уровень шума. Это не мешает жильцам домов во время работы данного аппарата. Полученная щепа после переработки древесины может использоваться для отсыпки дорожек. Практичная и полезная электрическая щепорубка имеет специальную режущую систему, которая измельчает траву или другие материалы. В таких щепорезках есть и нож для получения щепы. Электрические измельчители деревьев имеют специальный аварийный выключатель, который срабатывает при авариях в электросети.

Щепорез –польза и незаменимость

Для предприятий, которые занимаются переработкой деревьев и для садоводов, рекомендуем купить измельчитель древесины. Поддерживать сад в отличном состоянии станет намного легче, благодаря использованию дереводробилки. Отличительной особенностью щепорезов является демократичная цена. Приэтом, экономию времени сможет оценить каждый хозяин.

У нас вы можете заказать любой вид агрегатов для измельчения древесины высокого качества. Щепорезы проходят весь процесс производства на нашем предприятии. Мы контролируем каждый этап производства. Вы можете заказать щепорезы у нас по самой оптимальной стоимости и получить надёжный продукт.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner